Medarbetare

OBS! Vi arbetar mot kvalificerade företag inom branschen och tar inte emot mindre uppdrag från privatpersoner.

 

          

Martin af Bjur  

VD/Byggnadskonstruktör 

0470 - 70 17 51    

martin.af.bjur@martinco.se      

                    
    

Adnan Sadic                

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 57

adnan.sadic@martinco.se      


Elvy Karlsson

Byggnadskonstruktör

0470 - 70 17 52
elvy.karlsson@martinco.se

 

Johan Olsberg

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 58
johan.olsberg@martinco.se

Damir Sadic

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 61 
damir.sadic@martinco.se

 

 

 

 

(Bild kommer)

 

 

 

 

Linn Bengtsson

Byggnadskonstruktör

0470-70 17 53

linn.bengtsson@martinco.se

 

 

 

(Bild kommer)

 

Maria Karlsson  

Byggnadskonstruktör

0470-70 17 54

maria.karlsson@martinco.se

 

 

 

(Bild kommer)

 

Greger Neijbert  

Byggnadskonstruktör

0470-70 17 55

greger.neijbert@martinco.se