Medarbetare

OBS! Vi riktar oss mot andra kvalificerade företag inom branschen och tar inte emot mindre uppdrag från privatpersoner.

 

          

Martin af Bjur  

VD/Byggnadskonstruktör 

0470 - 70 17 51    

martin.af.bjur@martinco.se      

                    
    

Adnan Sadic                

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 57

adnan.sadic@martinco.se      


Greger Neijbert

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 54

Elvy Karlsson

Byggnadskonstruktör

0470 - 70 17 52
elvy.karlsson@martinco.se 

Johan Karlsson

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 58
johan.karlsson@martinco.se

Damir Sadic

Byggnadskonstruktör
0470 - 70 17 61 
damir.sadic@martinco.se

Andreas Cander Ferm  

Byggnadskonstruktör

0470 - 70 17 59

andreas.ferm@martinco.se

Filip Hahrs

Byggnadskonstruktör

0470 - 70 17 53

filip.hahrs@martinco.se